Kadınlar İçin Taocu Sevişme Sırları
≡ Menu

Kadınlar İçin Taocu Sevişme Sırları

“Seksin temel işlevi, üremedir. Bunun ötesinde, cinsel anlamda etkin  olduğumuz her durumda büyük miktarda yaşam enerjisi üretiriz. Normal bir orgazm yaşadığımızda bu enerji bizden evrene boşalır.

” Eğer orgazm enerjisini dışarıya boşaltmak yerine içeride tutmayı ve yukarı doğru yönlendirmeyi öğrenirsek; enerji, bedenin yüksek merkezlerine ulaşacak ve böylece ‘tam orgazm’, ya da ‘orgazmın orgazmı’ diye adlandırılan ve sıradan bir sevişmenin sonucunda asla hissedemeyeceğimiz kadar harikulade bir orgazm deneyimleyebiliriz.”

* * *

Elinizdeki kitapta anlatılan Taocu sevişme sırları, Batı uygarlığına ilk defa tanıtılmış oluyor. Binlerce yıldır Taocu ustalar bu gizlerini, yalnızca susmaya yeminli soylular ve öğrencilerden oluşan küçük bir topluluğa öğretmişlerdir. Şimdi bu kadim seksolojinin mirasçısı ve uygulayıcısı olan bir Usta ile eşi, bu kitabın yazarları, bu sırları üm dünyayla paylaşmaktadırlar.

Bu kitapta iki temel egzersiz öğreneceksiniz. Biincisi, regl dönemini kısaltıp, krampları azaltan ve daha fazla cinsel güç kazanma yolunda yumurtalıklara yaşam gücü dolduran Yumurtalık Solunumu’dur. İkincisi ise, eşli ya da tek başına çalışabilecek Orgazmik Çekilme. Bu uygulamada ustalaşan kişi, sıradan vajinal orgazmın çok ötesine geçen, bedenin tümsel orgazmını (Vadi Orgazmı) yaşayacaktır…

taocu kapakTürkçesi: Cem Şen

304 sayfa

3. basım : Aralık 2015

1. ve 2. basım: 1992-2003 (Dharma)

Fiyatı: 30 TL

Faydalı Kitaplar: 2

Aura Kitapları: 28

Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz